Vārds: Zane Nuts (orģināli Riekstiņa)

Dzimums: Sieviete

Dzimusi: 1989.gada 1.janvārī

Lokācija: Šobrīd - Priekuļi

Horoskops: Mežāzis (ja nu kādam šī informācija šķiet svarīga)

Izglītība: Maģistra grāds tiesību zinātnē (vārdu sakot, juriste, bet nedegu par šo profesiju)

Nodarbošanās: Rakstniece (degu par šo profesiju)! Vēl šad tad nolasu arī pa kādai lekcijai, jo vienkārši patīk uzstāties publikas priekšā

Hobijs: Tie man patstāvīgi mainās. Šobrīd - viss par un ap grāmatām, tās lasīt, rakstīt, runāt par tām. Kopš bērnības mīlu kino un mūziku, šī kaislība nav mainījusies. Tāpat nav mainījusies tieksme nemitīgi izmēģināt visu jauno, vai tas būtu savdabīgs pārgājiens, kāda jauna recepte, vai pilnīga dzīves un ikdienas maiņa. 

Sasniegumi: Varbūt kādreiz tikšu apbalvota ar kādu ģerboni vai balvu, bet tikmēr lepojos, ka reiz panācu vienam trusim veikalā labākus dzīvošanas apstākļus. Visādi citādi dižu sasniegumu man nav.  Pagaidiet, vienu atcerējos: kopā ar mammu un viņas draudzeni uzvarējām spēlē "Veiksme. Intuīcija. Prāts." Tur gan lielāks bija nopelns mammai un viņas draudzenei, toties es varēju pagozēties televīzijā.

Kas vēl? : Daudz maz visu, kas aktuāls vai nozīmīgs manā dzīvē es uzrakstu esejās (blogā), tāpēc tur var krietni vairāk par mani uzzināt, kā šajā aprakstā! Vēl var mani aplūkot Instagram, Facebook un Twitter, pirmajos divos esmu aktīva, Twitterī gan iegriežos reti.

Telegram: https://t.me/joinchat/IoWcZ_4a8PJiZDdk 

INSTAGRAM: @zanenuts

FACEBOOK: @zanenuts

Ja vēlaties sazināties ar mani personīgi, rakstiet uz e-pastu [email protected]